лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Бренд Сертифікатів безпеки DigiCert SSL сертифікат:
1. Шифрує
2. Захищає
3. Повідомляє з ким ви спілкуєтеся
4.Впливає на позицію сайту в пошуку Google

Центри по випуску SSL сертифікатів

З часу існування Інтернету завжди існувало дві проблеми безпеки, які намагалися вирішити фахівці з інформаційної безпеки.

Центр сертифікації DigiCert

DigiCert Inc. -американська технологічна компанія, що спеціалізується на цифровій безпеці, зі штаб-квартирою в Легі, штат Юта, з міжнародними офісами в Австралії, Ірландії, Японії, Південній Африці, Швейцарії та Великобританії. Як центр сертифікації (CA) і довірена третя сторона, DigiCert надає інфраструктуру відкритих ключів (PKI) і перевірку, необхідні для видачі цифрових сертифікатів або сертифікатів TLS / SSL. Ці сертифікати використовуються для перевірки і аутентифікації посвідчень організацій і доменів, а також для захисту конфіденційності та цілісності даних цифрового взаємодії користувачів з веб-браузерами, поштовими клієнтами, документами, програмами, програмами, мережами і підключеними пристроями IoT.

Центр сертифікації DigiCert

Довіра в Інтернеті починає формуватися вже на сторінці результатів пошуку. Найвідоміший знак довіри в світі DigiCert відображається в результатах пошуку, відразу ж привертає увагу потенційних клієнтів. DigiCert SSL сертифікат дає відвідувачам наочне підтвердження безпеки транзакцій за допомогою всього одного SSL сертифікату. Extended Validation дає відвідувачам веб-сайту впевненість в тому, що всі транзакції і конфіденційна інформація надійно захищені. А це, в свою чергу, сприятливо впливає на бізнес. Захист, що виходить за рамки SSL сертифікату: автоматичне щоденне сканування веб-сайтів на шкідливі програми і уразливості забезпечує превентивний захист, дозволяючи сконцентруватися на веденні бізнесу.

Центр сертифікації Thawte

Thawte була першою міжнародною службою сертифікації, і до цих пір є однією з найвірогідніших брендів у світі, яка була в грі шифрування для 20 + років. Всі продукти Thawte підкріплені щедрими гарантіями, на вершині лінії обслуговування клієнтів, підтримує більшість іноземних мов і Thawte Trusted Site Seal, один з найбільш надійних печаток в Інтернеті. Послуги та SSL сертифікати Thawte увібрали в себе більш ніж 20-річний досвід роботи в галузі забезпечення безпеки. Система безпеки, орієнтована на бізнес, дозволяє додавати або змінювати рішення з урахуванням поточних потреб не втрачаючи темпу.

Центр сертифікації GeoTrust

GeoTrust є одним з найнадійніших сертифікатів в США та світі, понад 100 тисяч клієнтів у більш ніж 150 країнах. Завдяки ряду сертифікатів SSL / TLS та інших довірчих продуктів, GeoTrust пропонує рішення безпеки для організацій і компаній будь-якого розміру з великою цінністю. Цей доступний бренд має великий удар через його глобальну популярність і визнання. Сертифікат SSL - дуже важливий елемент, який повинен бути на будь-якому сайті. Він не тільки захистить відвідувачів від втрати особистих даних, але і значно підвищить їхню довіру до інтернет-ресурсу.

Західноукраїнське місто Львів цілком може стати світовим рекордсменом за кількістю левів на його вулицях. Місцевий історик Юрій Хайда з групою змовників у 2012 році нарахував 4500 з них, стверджуючи, що Львів заслуговує місця в Книзі рекордів Гіннеса. Зображення левів почали використовуватися в геральдиці міста з 14 століття. І з тих пір багато левів зайняли старі будинки Львова. Цю та іншу цікаву та необхідну інформацію про Львів туристи можуть отримати із сертифікованих сайтів, що використовують для безпечного з'єднання OV, DV, EV SSL сертифікати. Браузери позначають сайти з SSL сертифікатами як надійні.