лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

OV SSL сертифікат у вигляді замочка SSL сертифікат:
1. Шифрує
2. Захищає домен
3. Підвищує рейтинг в пошуку

OV SSL сертифікати

37 грн./доба 13 200 грн./рік ID 310 DigiCert-VIP Secure Site OV Secure Site OV
ID сертифікату: 310
Код сертифікату: D-VIP-OV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: OV FQDN
Виробник: DigiCert-VIP
Наша ціна:
1 рік: 13 200 грн.
* Ціна виробника: $399
30 грн./доба 10 720 грн./рік ID 410 DigiCert Basic SSL OV Basic SSL OV
ID сертифікату: 410
Код сертифікату: D-OV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: OV FQDN
Виробник: DigiCert
Наша ціна:
1 рік: 10 720 грн.
11 грн./доба 3 960 грн./рік ID 210 Thawte SSL Web Server OV SSL Web Server OV
ID сертифікату: 210
Код сертифікату: T-OV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: OV FQDN
Виробник: Thawte
Наша ціна:
1 рік: 3 960 грн.
* Ціна виробника: $218
10 грн./доба 3 600 грн./рік ID 110 GeoTrust True Business ID OV True Business ID OV
ID сертифікату: 110
Код сертифікату: G-OV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: OV FQDN
Виробник: GeoTrust
Наша ціна:
1 рік: 3 600 грн.
* Ціна виробника: $218

Фішинг являє собою реальний ризик в наші дні. Фішинг - одна з найбільш поширених тактик, використовуваних кіберзлочинцями. І єдиний спосіб дійсно запобігти цьому - використовувати SSL-сертифікат Business Authentication (OV або EV). У 2017 році браузери виступили з ініціативою, спрямованою на шифрування всього Інтернету. Це добре, оскільки ніхто не повинен підслуховувати зв'язку інших людей, а також це сприяє - поряд з кількома іншими факторами - клімату, який ідеально підходить для фішингу. Інтернет-користувачі виявилися в хибному почутті безпеки - всі сайти зараз помічені як «Захищені» або «Незахищені». Це дозволяє сформувати мислення, при якому люди вважають, що сайт безпечний, якщо вони бачать індикатор «Безпечний» поруч з URL-адресою в адресному рядку.

Все це стає небезпечним, так як ініціатива щодо шифрування всього Інтернету породила кілька безкоштовних сервісів SSL. Ці послуги прекрасні, їх наміри благородні, але часто вони не забезпечені достатньою кількістю ресурсів і інфраструктури для запобігання видачі сертифікатів кіберзлочинцям. Наприклад, Let's Encrypt перевіряє тільки чорний список Google перед випуском. Таким чином, якщо сторінки сайту було не внесено в чорний список, він може отримати сертифікат DV SSL, який після установки призведе до того, що цей сайт буде позначений як «безпечний».

,

Як ви можете собі уявити, фішинг буде рости. І єдиний спосіб захистити ваших клієнтів, ваше ім'я, репутацію і ваш бренд - це аутентифікація бізнесу, використовуючи сертифікати OV рівня.

Завдяки комплексній культурній програмі та туристичній інфраструктурі (більш ніж 8000 готельних номерів, понад 1300 кафе і ресторанів, безкоштовні WI-Fi зони в центрі міста, а також хороші зв'язки з багатьма країнами світу), Львів вважається одним з основних туристичних напрямків України. На початку 2010-х років у місті відбулося 40-відсоткове збільшення туристичних відвідувань; найвищий показник у Європі. Цікаву та необхідну інформацію про Львів туристи можуть отримати із сертифікованих сайтів, що використовують для безпечного з'єднання OV, DV, EV SSL сертифікати. Використання SSL сертифікату забезпечує шифрування каналу передачі даних, що дуже важливо для попередження крадіжки особистої інформації та забезпечення конфеденційності при проведенні будь-яких операцій онлайн.