лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Wildcard SSL сертифікат у вигляді замочка SSL сертифікат:
1. Шифрує
2. Захищає домен
3. Каже хто власник сайту
4. Підвищує статус сайту в пошукових системах

Wildcard SSL сертифікати

214 грн./доба 77 900 грн./рік ID 310w DigiCert-VIP Secure Site OV Wildcard Secure Site OV Wildcard
ID сертифікату: 310w
Код сертифікату: D-VIP-OV-WC
Тип сертифікату: SSL
Рівень: OV WC
Виробник: DigiCert-VIP
Наша ціна:
1 рік: 77 900 грн.
* Ціна виробника: $1999
96 грн./доба 34 768 грн./рік ID 410w DigiCert Basic SSL OV Wildcard Basic SSL OV Wildcard
ID сертифікату: 410w
Код сертифікату: D-OV-WC
Тип сертифікату: SSL
Рівень: OV WC
Виробник: DigiCert
Наша ціна:
1 рік: 34 768 грн.
43 грн./доба 15 375 грн./рік ID 210w Thawte SSL Web Server OV Wildcard SSL Web Server OV Wildcard
ID сертифікату: 210w
Код сертифікату: T-OV-WC
Тип сертифікату: SSL
Рівень: OV WC
Виробник: Thawte
Наша ціна:
1 рік: 15 375 грн.
* Ціна виробника: $688
36 грн./доба 13 120 грн./рік ID 110w GeoTrust True Business ID OV Wildcard True Business ID OV Wildcard
ID сертифікату: 110w
Код сертифікату: G-OV-WC
Тип сертифікату: SSL
Рівень: OV WC
Виробник: GeoTrust
Наша ціна:
1 рік: 13 120 грн.
* Ціна виробника: $688
31 грн./доба 11 070 грн./рік ID 101w GeoTrust Geotrust DV Wildcard Geotrust DV Wildcard
ID сертифікату: 101w
Код сертифікату: G-DV-WC
Тип сертифікату: SSL
Рівень: DV WC
Виробник: GeoTrust
Наша ціна:
1 рік: 11 070 грн.
* Ціна виробника: $745
29 грн./доба 10 250 грн./рік ID 201w Thawte SSL123 DV Wildcard SSL123 DV Wildcard
ID сертифікату: 201w
Код сертифікату: T-DV-WC
Тип сертифікату: SSL
Рівень: DV WC
Виробник: Thawte
Наша ціна:
1 рік: 10 250 грн.
* Ціна виробника: $745
14 грн./доба 4 920 грн./рік ID 100w Rapid RapidSSL DV Wildcard RapidSSL DV Wildcard
ID сертифікату: 100w
Код сертифікату: R-DV-WC
Тип сертифікату: SSL
Рівень: DV WC
Виробник: Rapid
Наша ціна:
1 рік: 4 920 грн.
* Ціна виробника: $249

Сертифікат RapidSSL® Wildcard захистить усі ваші субдомени тільки одним сертифікатом, виданим * .yourdomain.com, набагато дешевше, ніж більшість. Будучи одним з найдешевших підстановлювальних SSL-сертифікатів, він як і раніше залишається видатним гідністю, оскільки він дозволяє вам отримати цей надзвичайно популярний сертифікат перевірки домену (DV), виданий практично відразу, щоб ви могли відразу ж почати захист свого сайту і всіх його піддоменів з дуже відомої бренд. Він навіть включає в себе необмежені серверні ліцензії без додаткової оплати і поширюється на WWW і не WWW версії вашого кореневого домену!

Вам буде складно знайти краще рішення для ваших потреб, ніж сертифікат SSL GeoTrust® QuickSSL® Premium Wildcard. Це пов'язано з тим, що рішення Wild Validated (DV) з підстановочних знаками займає всього кілька хвилин, але воно як і раніше несе в собі шановний бренд GeoTrust® і активує більшість основних індикаторів довіри в браузері, таких як HTTPS і значок замка.

GeoTrust® True BusinessID® Wildcard - це просте, доступне і економічне рішення для захисту ваших піддоменів. Цей сертифікат є ідеальним рішенням, якщо вам потрібно захистити кілька повних доменних імен (FQDN), які спільно використовують один і той же базове доменне ім'я, оскільки для цього вам не знадобиться кілька сертифікатів. Ви також можете безкоштовно встановити цей сертифікат на необмежену кількість серверів.

Сучасний Львів є також значним промисловим і діловим центром Західної України. Передбачається, що основними галузями економіки міста до 2025 року повинні стати туризм та інформаційні технології, пріоритетним також є сфера бізнес-послуг та логістики.

Згідно з дослідженнями, більшість директорів ІТ-компаній вважають цей регіон сприятливим для розвитку бізнесу. Тут працює безліч фірм в сфері IT і більше п'ятнадцяти тисяч фахівців у цій сфері. Тенденції розвитку ринку інформаційних технологій надихають інвесторів. У 2009 році одна з найвідоміших міжнародних аудиторських компаній внесла Львів у список 30 міст світу з найбільшим потенціалом розвитку інформаційних технологій.

На інтернет ринку в Україні досить складно боротися з конкуренцією, і доводиться кожен раз підтверджувати своє право на існування і залучення нових клієнтів. Якщо ви дбаєте про безпеку своїх користувачів дуже рекомендується купити SSL сертифікат. Найпростіші сертифікати DV domain validation видаються в найкоротші терміни і через 10 хвилин після замовлення ви можете вже встановити його на сервер. Але даний тип сертифіката не рекомендується використовувати для серйозних проектів, так як в даному випадку не проводиться перевірка і підтвердження компанії -власники ресурсу. Якщо ви дбаєте про свій імідж, репутацію і довіру клієнтів - використовуйте сертифікати SSL з підтвердженням організації.

Кожна людина або бізнес, який використовує Інтернет, зацікавлена у відновленні довіри. SSL і CodeSign сертифікати є інструментами, що забезпечують безпеку при використанні інтернет. Використання SSL сертифікату забезпечує шифрування каналу передачі даних, що дуже важливо при проведенні фінансових операцій онлайн.